StarCraft II: Wings of Liberty – Strategiczna gra czasu rzeczywistego w klimatach science fiction

StarCraft II to jedna z najbardziej popularnych i cenionych gier strategicznych czasu rzeczywistego. Gra przenosi nas do świata science fiction, gdzie gracze wcielają się w dowódcę armii i walczą o kontrolę nad obszarami kosmicznymi. StarCraft II oferuje wiele możliwości rozgrywki, w tym kampanię fabularną Wings of Liberty, tryb gry wieloosobowej rankingowej oraz możliwość rozwoju dowódców do poziomu 5.

StarCraft II to gra strategiczna czasu rzeczywistego, osadzona w futurystycznym świecie, w którym gracz wciela się w dowódcę armii walczącej o kontrolę nad kosmicznymi terytoriami. Gra oferuje wiele możliwości rozgrywki, w tym kampanię fabularną Wings of Liberty, w której gracz kieruje siłami Terranów, walczących o wolność i niezależność od dominacji innych ras kosmicznych.

Poza kampanią fabularną Wings of Liberty, StarCraft II oferuje także tryb gry wieloosobowej rankingowej. Aby wziąć udział w grze rankingowej, gracz musi wygrać 10 meczów danego dnia, albo zagrać przeciwko SI. Gra jest bezpłatna (free-to-play), co oznacza, że każdy może zagrać w nią za darmo. Jednakże, za opłatą można odblokować dodatkowe kampanie dla trybu jednoosobowego, dowódców w trybach współpracy i inne.

W StarCraft II gracz ma również możliwość rozwoju swoich dowódców. Każdy dowódca posiada unikalne umiejętności i jednostki, a ich rozwijanie do poziomu 5 pozwala na odblokowanie nowych możliwości i strategii.

StarCraft II: Wings of Liberty – Wymagania sprzętowe

Jeśli chcesz zagrać w StarCraft II: Wings of Liberty, musisz mieć odpowiedni sprzęt. Poniżej przedstawiamy tabelę z wymaganiami technicznymi dla wersji gry na system Windows.

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu StarCraft II: Wings of Liberty na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 / 8 / 10, 64-bitowe wersje
Wersja StarCraft II: Wings of Liberty
Karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 GT lub ATI Radeon HD 2600 XT lub Intel HD Graphics 3000 lub lepsza z 256 MB VRAM
Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 5600+ lub lepszy
Pamięć RAM 4 GB RAM
Wolne miejsce na dysku twardym 30 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym
Producent Blizzard Entertainment
Język Wielojęzyczny, w tym angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, koreański, polski, portugalski (Brazylia), rosyjski, chiński uproszczony i tradycyjny
Licencja Bezpłatna (free-to-play) z opcjonalnymi zakupami w grze
Link do pobrania https://starcraft2.blizzard.com/pl-pl/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.