Heroes of the Storm – Drużynowa gra sieciowa z postaciami znanymi z gier Blizzarda

Heroes of the Storm to drużynowa gra sieciowa (MOBA – Multiplayer Online Battle Arena), w której gracze mogą wcielić się w najpopularniejsze postacie z gier Blizzarda, takie jak Diablo, Thrall, Kerrigan, Arthas, Zeratul i Tyrael. Gracze mają do wyboru kilkudziesiąt postaci, z których każda posiada unikalne umiejętności i styl walki. Bohaterowie dzielą się na cztery klasy: zabójcy, wojownicy, pomocnicy i specjaliści. Gracze mają również możliwość modyfikacji wyglądu swojego bohatera oraz sposobu walki, dzięki czemu każdy z nich jest inny.

W grze dostępnych jest 7 pól bitewnych, na których gracze mogą się zmierzyć w pojedynkach 5 na 5 lub 3 na 3. Rozgrywka polega na zdobywaniu punktów poprzez pokonanie przeciwnych bohaterów oraz niszczenie ich baz. Heroes of the Storm to gra wymagająca dobrego zespołowego działania i taktyki, a jednocześnie dająca wiele frajdy i emocji.

Heroes of the Storm to drużynowa gra sieciowa (MOBA – Multiplayer Online Battle Arena), w której toczy się bitwy najpopularniejszymi postaciami znanymi z gier Blizzarda (m.in. Diablo, Thrall, Kerrigan, Arthas, Zeratul i Tyrael). Każdy gracz ma możliwość wyboru swojego bohatera w zależności od jego umiejętności – zabójca, wojownik, pomocnik lub specjalista, jednocześnie możliwa jest modyfikacja wyglądu, a także sposobu walki każdego z nich. Poza kilkudziesięcioma postaciami do wyboru dostępnych jest również 7 pól bitewnych.

Heroes of the Storm – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Heroes of the Storm na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 / 8 / 10
Wersja Heroes of the Storm
Karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 GT lub ATI Radeon X800 XT lub lepsza
Procesor Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 5600+ lub lepszy
Pamięć RAM 2 GB RAM
Wolne miejsce na dysku twardy 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent Blizzard Entertainment
Język polski, angielski i inne
Licencja płatna
Link do pobrania https://heroesofthestorm.blizzard.com/pl-pl/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.