Creative Sound Blaster Audio Driver – Zestaw sterowników dla kart dźwiękowych Sound Blaster

Creative Sound Blaster Audio Driver to zestaw sterowników przeznaczonych dla kart muzycznych Sound Blaster Live! 24-bit, Sound Blaster Audigy Value/SE/LS i Sound Blaster 5.1 VX, w skład którego wchodzi także kilka aplikacji, umożliwiających obsługę urządzenia (Creative Audio Console (tylko dla Windows Vista), Creative Device Control, Creative EAX Console i Creative Speaker Settings). Sterowniki dostępne są dla systemów Windows XP/Vista/7.

Creative Sound Blaster Audio Driver to kompletny zestaw sterowników dla kart dźwiękowych Sound Blaster Live! 24-bit, Sound Blaster Audigy Value/SE/LS i Sound Blaster 5.1 VX, który umożliwia użytkownikom dostęp do funkcji i aplikacji niezbędnych do uzyskania najlepszej jakości dźwięku. Program jest zgodny z systemami operacyjnymi Windows XP/Vista/7 i może być pobrany bezpośrednio ze strony producenta.

W skład pakietu wchodzą aplikacje takie jak Creative Audio Console (tylko dla Windows Vista), Creative Device Control, Creative EAX Console i Creative Speaker Settings, które pozwalają na łatwą konfigurację i dostosowanie dźwięku zgodnie z preferencjami użytkownika. Dzięki temu, użytkownicy mogą z łatwością dostosować jakość dźwięku do swoich indywidualnych potrzeb.

Creative Sound Blaster Audio Driver to także odpowiedź na potrzeby graczy, którzy oczekują doskonałej jakości dźwięku podczas gry. Sterowniki te zapewniają wysoką jakość dźwięku, co pozwala użytkownikom na pełne doświadczanie dźwięku w grach oraz w muzyce.

Creative Sound Blaster Audio Driver – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Creative Sound Blaster Audio Driver:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP/Vista/7
Wersja Creative Sound Blaster Audio Driver
Karta graficzna Karta dźwiękowa Sound Blaster Live! 24-bit, Sound Blaster Audigy Value/SE/LS i Sound Blaster 5.1 VX
Procesor Intel Pentium III lub AMD Athlon 1 GHz lub wyższy
Pamięć RAM 256 MB lub wyższa
Wolne miejsce na dysku twardym 600 MB lub więcej
Producent Creative Technology Ltd.
Język Wielojęzyczny
Licencja Freeware
Link do pobrania https://support.creative.com/downloads/welcome.aspx?nLanguageLocale=33&nDriverType=1#type_1
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.