Vuze – Program do ściągania i udostępniania plików przez sieć BitTorrent

Vuze (dawniej znany jako Azureus) jest bardzo popularnym programem, który umożliwia użytkownikom pobieranie i udostępnianie plików przez sieć BitTorrent. Program jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS X oraz Linux, i posiada trzy tryby konfiguracji dla użytkowników o różnych poziomach zaawansowania.

W trybie dla początkujących, program zapewnia prosty i intuicyjny interfejs do zarządzania torrentami. Tryb średnio-zaawansowany umożliwia użytkownikom zaawansowanym planowanie i tworzenie własnych trackery oraz hostowanie i publikowanie plików. W trybie zaawansowanym, użytkownicy mają pełną kontrolę nad programem i dostęp do zaawansowanych funkcji.

Jednym z dodatkowych atutów programu jest wbudowany odtwarzacz plików filmowych, który obsługuje również formaty HD, takie jak XviD i QT.

Vuze – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej przedstawiamy tabelę z wymaganiami technicznymi dla programu Vuze na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8 lub 10
Wersja Najnowsza
Karta graficzna Wspierająca DirectX 9 lub nowszą
Procesor 2 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 2 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent Azureus Software, Inc.
Język Wielojęzyczny, w tym angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i inne
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.vuze.com/download.php

Program Vuze jest łatwy w użyciu i umożliwia pobieranie i udostępnianie plików za pośrednictwem sieci BitTorrent, z możliwością konfiguracji dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi plików filmowych, użytkownicy mogą cieszyć się filmami w wysokiej jakości bez potrzeby korzystania z innych narzędzi. Wymagania sprzętowe programu są stosunkowo niskie, co czyni go odpowiednim dla większości użytkowników komputerów osobistych.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.