VUPlayer – Szybki i wygodny odtwarzacz plików muzycznych

VUPlayer to prosty i funkcjonalny odtwarzacz plików muzycznych, który obsługuje wiele popularnych formatów, w tym MP3, MP4, OGG, FLAC, APE, WMA, WAVE, MIDI oraz płyt audio. Program oferuje wiele przydatnych funkcji, które umożliwiają szybkie i wygodne odtwarzanie ulubionej muzyki.

VUPlayer jest bardzo szybkim i wygodnym odtwarzaczem plików muzycznych w formatach: MP3, MP4, OGG, FLAC, APE, WMA, WAVE, MIDI oraz płyt audio. Program ma bardzo przejrzysty interfejs, w którym użytkownik ma szybki dostęp do przycisków odtwarzania: następny/poprzedni plik, play, stop i regulacji głośności. Aplikacja pozwala na zmianę wyglądu oraz wyświetlanie na liście odtwarzania wielu informacji o utworach (wykonawca, tytuł, album, długość, rok, gatunek, częstotliwość próbkowania, itd.). VUPlayer umożliwia również wyświetlanie analogowego wskaźnika wysterowania (VU-meter), oscyloskopu lub analizatora widma.

W opcjach programu można w prosty zmienić urządzenie wyjściowe, wprowadzić własne skróty klawiaturowe albo włączyć funkcję ReplayGain, dzięki której wszystkie utwory będą odtwarzane z tym samym poziomem głośności. VUPlayer jest darmowym odtwarzaczem, który można pobrać ze strony autora.

VUPlayer – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu VUPlayer na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja VUPlayer
Karta dźwiękowa Kompatybilna z systemem
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 10 MB lub więcej
Producent Jamesonline.net
Język Wielojęzyczny, w tym język polski
Licencja Darmowa, bez ograniczeń
Link do pobrania programu https://github.com/jfchapman/VUPlayer/releases/tag/v4.18

VUPlayer to program, który działa na większości systemów Windows, a jego wymagania sprzętowe są dość niskie, co oznacza, że może być używany na starszych komputerach.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.