Virtual CloneDrive – darmowy program do emulacji napędów CD, DVD i Blu-ray

Virtual CloneDrive to prosty w obsłudze i darmowy program, który umożliwia emulację napędów CD, DVD i Blu-ray na komputerze. Program obsługuje wiele formatów obrazów, takich jak ISO, BIN, IMG, UDF, DVD i CCD. Za pomocą Virtual CloneDrive można utworzyć do piętnastu wirtualnych napędów, co pozwala na odtwarzanie wielu płyt bez potrzeby fizycznego umieszczania ich w napędzie. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji, w tym automatyczne montowanie ostatniego obrazu, odmontowanie obrazu po kliknięciu PPM na ikonce napędu i wybraniu polecenia Wysuń oraz dostęp do historii ostatnio używanych obrazów.

Korzystanie z Virtual CloneDrive jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć dwukrotnie na plik obrazu, aby go zamontować w wirtualnym napędzie. Po zamontowaniu pliku, jego zawartość jest dostępna na komputerze jak w przypadku fizycznej płyty. Program jest idealny dla osób, które często korzystają z płyt CD, DVD i Blu-ray, a chcą uniknąć ich zużywania lub zgubienia.

Virtual CloneDrive – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajduje się tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Virtual CloneDrive na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32 lub 64 bity)
Wersja Virtual CloneDrive 5.5.2.0
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań
Procesor Procesor z taktowaniem 500 MHz lub szybszy
Pamięć RAM 256 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 10 MB
Producent Elaborate Bytes
Język Wielojęzyczny, w tym polski
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.elby.ch/pl/download.html

Virtual CloneDrive jest niewymagającym programem, który działa na większości komputerów. Aby zainstalować i korzystać z programu, wymagany jest system operacyjny Windows XP lub nowszy, procesor z taktowaniem 500 MHz lub szybszy, co najmniej 256 MB pamięci RAM oraz 10 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Karta graficzna nie ma specjalnych wymagań, więc program działa nawet na starszych komputerach.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.