VidCoder – Konwersja plików wideo i zgrywanie filmów z płyt DVD i Blu-ray

VidCoder jest programem, który umożliwia konwersję plików wideo z wykorzystaniem koderów x264 lub x265 oraz zgrywanie filmów zapisanych na płytach DVD i Blu-ray do plików w formacie MP4 lub MKV. Dzięki temu narzędziu, użytkownik ma możliwość dostosowania rozmiaru, rozdzielczości, ilości klatek na sekundę (FPS) oraz jakości pliku wynikowego. Program pozwala na dokładne dostosowanie parametrów filmu i ścieżki dźwiękowej, w tym wybór kodeka (AAC, AC3 lub MP3) i jakości, a także skorzystanie z filtrów odszumiania, usuwania przeplotu i innych.

VidCoder jest również wyposażony w wiele zdefiniowanych ustawień odpowiednich dla urządzeń przenośnych, takich jak system Android, urządzeń firmy Apple, smartfonów z Windows Phone 7 i 8 oraz konsoli Xbox 360. Dzięki temu użytkownik może bez problemu przekonwertować swoje filmy, aby oglądać je na urządzeniach mobilnych.

Program oferuje również import i eksport ustawień oraz automatyczną aktualizację w przypadku ukazania się nowej wersji. VidCoder jest prosty w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z konwersją i zgrywaniem filmów.

VidCoder – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu VidCoder dla systemu Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 lub nowszy
Wersja VidCoder 5.18 lub nowszy
Karta graficzna Obsługa OpenGL 2.0 lub nowszy
Procesor 64-bitowy procesor Intel lub AMD
Pamięć RAM 2 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 200 MB lub więcej
Producent RandomEngy
Język Wielojęzykowy (w tym język polski)
Licencja Darmowa i open-source
Link do pobrania https://vidcoder.net/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.