TAudioConverter – Konwerter audio do wielu formatów

TAudioConverter to program służący do konwersji plików audio między różnymi formatami, a także do zgrywania muzyki z płyt audio na dysk twardy w postaci plików MP3, FLAC, ALAC, AAC, APE, MPC, OGG Vorbis, Opus i WMA. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które chcą mieć swoją kolekcję muzyczną w jednym formacie lub przenieść muzykę na urządzenia o ograniczonej pojemności.

TAudioConverter oferuje szeroki wybór opcji konwersji, w tym dostosowanie jakości dźwięku, zmianę szybkości utworu, dodawanie efektów (normalizacja), a także wiele innych funkcji, takich jak automatyczne pobieranie danych o utworach z internetowej bazy Freedb.

Narzędzie posiada również funkcję wyciągania ścieżki dźwiękowej z filmów, co umożliwia konwersję plików wideo na pliki audio. Dzięki temu możemy mieć naszą ulubioną muzykę z filmów w formacie audio.

TAudioConverter umożliwia konwersję wielu plików jednocześnie, co pozwala na oszczędność czasu i wydajniejszą pracę. Program wykorzystuje ilość rdzeni/wątków procesora, dzięki czemu praca z większą ilością plików staje się jeszcze bardziej efektywna.

Aplikacja obsługuje wiele formatów audio, takich jak MP3, AAC, AAC HE, AC3, MusePack, Ogg Vorbis, Opus, WMA, DTS, ALAC, FLAC, Monkey’s Audio, TAK, TTA, WavPack, AIFF i PCM. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość konwertowania plików audio między różnymi formatami.

TAudioConverter – Wymagania sprzętowe programu

Jeśli chcesz skorzystać z TAudioConverter, Twoje urządzenie musi spełniać następujące wymagania:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit lub 64-bit)
Procesor Procesor z obsługą SSE2
Pamięć RAM Minimum 1 GB
Wolne miejsce na dysku Minimum 50 MB (do instalacji) i 1 GB (do konwersji)
Karta graficzna Brak wymagań
Producent Ozok
Język Wielojęzyczny (w tym polski)
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.fosshub.com/TAudioConverter.html
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.