SpyBot – Search & Destroy – Program do wykrywania i usuwania oprogramowania szpiegowskiego z komputera

SpyBot – Search & Destroy to bezpłatny program, który pomaga w wykrywaniu i usuwaniu oprogramowania szpiegowskiego, które może wpłynąć na wydajność komputera oraz bezpieczeństwo użytkownika. Oprogramowanie szpiegowskie to rodzaj złośliwego oprogramowania, które zbiera informacje o użytkowniku, takie jak historię przeglądanych stron internetowych, hasła i loginy, informacje o aktywności na komputerze, a następnie przesyła je do firm, które następnie wykorzystują je do celów marketingowych.

SpyBot – Search & Destroy to darmowy program do wykrywania oraz usuwania z komputera oprogramowania spyware, które może powodować pojawianie się dodatkowych pasków narzędzi w przeglądarce internetowej, spowolnienie pracy komputera, wyskakiwanie błędów, itp. Nawet jeśli system działa stabilnie oprogramowanie szpiegowskie może zbierać i wysyłać informacje o użytkowniku różnym firmom, dlatego warto co jakiś czas przeskanować system przy pomocy Spybot – Search & Destroy. Program jest prosty w obsłudze, umożliwia integrację z powłoką systemu oraz centrum zabezpieczeń, a także zawiera system aktualizacji.

SpyBot – Search & Destroy – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu SpyBot – Search & Destroy na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP (32- lub 64-bitowy)
Wersja SpyBot – Search & Destroy
Karta graficzna Brak wymagań specjalnych
Procesor Intel Pentium 4 lub wyższy
Pamięć RAM Minimum 1 GB
Wolne miejsce na dysku twardym Minimum 500 MB
Producent Safer-Networking Ltd.
Język Dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://www.safer-networking.org/compare-spybot-editions/

SpyBot – Search & Destroy jest kompatybilny z systemem Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP (zarówno 32- jak i 64-bitowym). Aby zainstalować i używać programu, wymagane jest minimum 1 GB pamięci RAM oraz 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Program nie wymaga specjalnej karty graficznej ani procesora, a także jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.