Speccy – Wygodne narzędzie wyświetlające informacje o podzespołach komputera

Speccy to bezpłatne i wygodne narzędzie wyświetlające informacje o podzespołach komputera. Dzięki temu programowi użytkownik może poznać dokładne parametry swojego komputera, w tym informacje o procesorze (model, częstotliwość taktowania, pamięć podręczna, aktualna temperatura), pamięci RAM (częstotliwość, opóźnienia, aktualne zużycie), płycie głównej (dostawca chipsetu, temperatura, model mostka południowego, dostępne sloty, napięcie pamięci i procesora), karcie graficznej (model, temperatura, taktowanie), a także o dyskach twardych, napędach optycznych, karcie muzycznej, urządzeniach peryferyjnych, kartach sieciowych oraz o zainstalowanym systemie Windows (wersja, klucz systemu, zainstalowane aktualizacje, itd.).

Dzięki temu programowi użytkownik może mieć kontrolę nad swoim sprzętem i łatwiej podejmować decyzje dotyczące ewentualnej modernizacji lub wymiany części komputera. Speccy jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego jest idealnym narzędziem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Speccy – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Speccy na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10, 8.1, 7, Vista i XP (zarówno 32-bit, jak i 64-bit)
Wersja Najnowsza wersja programu
Karta graficzna Nie dotyczy
Procesor Intel Pentium 4 lub nowszy z obsługą SSE2
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 100 MB lub więcej wolnego miejsca na dysku
Producent Piriform
Język Polski, angielski i wiele innych
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://www.ccleaner.com/speccy/download

Podsumowując, Speccy to bezpłatne i wygodne narzędzie wyświetlające informacje o podzespołach komputera, które jest łatwe w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.