SopCast – Darmowy program do odbioru transmisji audio i wideo

SopCast to bezpłatna aplikacja, która pozwala na odbieranie transmisji audio i wideo z różnych źródeł w Internecie. Dzięki wykorzystaniu technologii P2P i protokołu sop://, program umożliwia użytkownikom odtwarzanie internetowych audycji radiowych i telewizyjnych w czasie rzeczywistym. SopCast jest łatwy w obsłudze i wydajny, co umożliwia odbieranie i nadawanie transmisji nawet z wolnym łączem internetowym.

Dodatkowo, SopCast posiada funkcję nagrywania wybranego przez użytkownika kanału i zapisania filmu w formacie .asf na dysku twardym. W ten sposób, użytkownicy mogą łatwo nagrywać i oglądać ulubione programy w późniejszym czasie.

SopCast – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajdują się wymagania techniczne dla programu SopCast na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja SopCast
Karta graficzna Karta graficzna z obsługą DirectX 8 lub wyższą
Procesor Procesor Intel Pentium III lub wyższy
Pamięć RAM 128 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 32 MB
Producent SopCast
Język Multi-language
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.sopcast.org/download/

Wymagania sprzętowe programu SopCast są dość niskie, co oznacza, że program może działać na większości komputerów. Wystarczy mieć kartę graficzną z obsługą DirectX 8 lub wyższą, procesor Intel Pentium III lub wyższy, 128 MB pamięci RAM i 32 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Program jest dostępny w wielu językach i jest darmowy, co oznacza, że użytkownicy nie muszą płacić za korzystanie z niego. Aby pobrać SopCast, można odwiedzić oficjalną stronę internetową producenta i pobrać program z linku do pobrania.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.