SIW (System Info for Windows) – Narzędzie do dokładnej analizy informacji o komputerze

SIW (System Info for Windows) to bardzo przydatne narzędzie dla użytkowników komputerów, którzy chcą poznać dokładne informacje o swoim sprzęcie. Aplikacja oferuje szczegółowe dane na temat systemu operacyjnego, zainstalowanych aplikacji, procesów, sterowników, ustawień i wielu innych elementów. Dzięki temu programowi można uzyskać dokładne parametry podzespołów komputera, w tym płyty głównej (z informacją o BIOSie), procesora, kart graficznych, muzycznych, sieciowych, portów, kontrolerów i innych elementów.

SIW to także doskonały następca popularnej aplikacji EVEREST (dawniej znanej jako AIDA32), która niestety nie jest już rozwijana w wersji darmowej. SIW umożliwia również przeprowadzenie testów wydajności systemu oraz monitorowanie jego temperatury, a także eksportowanie uzyskanych informacji do plików tekstowych lub HTML.

SIW (System Info for Windows) – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu SIW (System Info for Windows) na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32/64-bit)
Wersja SIW (System Info for Windows)
Karta graficzna Nie wymagana
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 10 MB lub więcej
Producent Topala Software Solutions
Język Wielojęzyczny
Licencja Darmowa dla użytku prywatnego, płatna dla użytku komercyjnego
Link do pobrania https://www.gtopala.com/

Dzięki aplikacji SIW (System Info for Windows) użytkownicy komputerów mogą uzyskać bardzo szczegółowe informacje o swoim sprzęcie oraz monitorować jego wydajność i temperaturę. Program ten jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows w wersji 32- i 64-bitowej i wymaga procesora o częstotliwości 1 GHz lub szybszego, 512 MB pamięci RAM i 10 MB wolnego miejsca na dysku twardym. SIW jest dostępny w wielu językach i jest darmowy dla użytkowników prywatnych, a dla użytkowników komercyjnych dostępna jest wersja płatna.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.