ScreenToGif – Darmowy program do nagrywania ekranu w formacie GIF i wideo

ScreenToGif to darmowy program, który umożliwia nagrywanie wybranego obszaru pulpitu lub obrazu z kamery internetowej i zapisanie go w formacie GIF lub pliku wideo. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, posiada polski interfejs, a także nie wyświetla żadnych reklam ani nie dodaje znaków wodnych do filmów i animacji.

Korzystając z programu, użytkownik może dostosować obszar do nagrywania, wybrać rozmiar i pozycję, a także zmniejszyć okno nagrywania lub przesunąć je w inne miejsce pulpitu. Dodatkowo, ScreenToGif posiada wbudowaną tablicę, na której można rysować dowolne obrazy i tworzyć napisy, a efekty pracy zapisywać w postaci animacji lub filmu.

Edytor w programie umożliwia zmianę nagrania klatka po klatce, wybór jakości i ilości klatek na sekundę w filmie. Dzięki wbudowanym skrótom klawiaturowym, użytkownik może łatwo i szybko nagrywać i edytować materiał w programie.

ScreenToGif – Wymagania sprzętowe programu

Poniższa tabela przedstawia wymagania techniczne dla programu ScreenToGif na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 lub nowszy
Wersja 2.39.0
Karta graficzna Zgodna z DirectX 9 lub nowszym
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 100 MB lub więcej
Producent Nicke Manarin
Język Polski, angielski i inne
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.screentogif.com/downloads/

ScreenToGif jest programem, który działa na systemach Windows 7 lub nowszych. Wymaga karty graficznej zgodnej z DirectX 9 lub nowszym, procesora o częstotliwości 1 GHz lub szybszym oraz co najmniej 512 MB pamięci RAM i 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Program jest darmowy i posiada polski interfejs. Aby pobrać ScreenToGif, można skorzystać z oficjalnej strony programu lub bezpośrednio z linku podanego w tabeli powyżej.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.