Right Click Enhancer – Program do rozszerzenia funkcjonalności menu kontekstowego w systemie Windows

Right Click Enhancer to program, który w wersji darmowej pozwala na dodanie kilku przydatnych funkcji do menu kontekstowego wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na pulpicie, pliku lub katalogu. Aplikacja umożliwia również edycję menu „Nowy” i „Wyślij do”, edycję menu w przeglądarce Internet Explorer oraz przypisywanie aplikacji do plików o danym rozszerzeniu. Dzięki temu narzędziu można np. dodać do menu funkcje „Kopiuj do”, „Przenieś do” lub „Edytuj w Notatniku”. Ponadto, z menu kontekstowego można uruchomić Panel sterowania.

Right Click Enhancer oferuje również narzędzia do sprawdzania czy plik nie jest uszkodzony oraz do edycji metadanych EXIF w plikach graficznych i tagów w plikach muzycznych. Dzięki temu narzędziu użytkownik może wykonywać wiele czynności bez potrzeby otwierania dodatkowych aplikacji.

Right Click Enhancer – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajduje się tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Right Click Enhancer na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7/8/10
Wersja Right Click Enhancer 4.5.9
Karta graficzna Nie dotyczy
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 10 MB
Producent RBSoft, Inc.
Język Wielojęzykowy
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://rbsoft.org/downloads/right-click-enhancer/

Right Click Enhancer jest kompatybilny z systemami Windows 7, 8 i 10, wymaga procesora o częstotliwości 1 GHz lub szybszego oraz co najmniej 512 MB pamięci RAM. Program zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym, tylko 10 MB, więc nie powinien stanowić obciążenia dla komputera. Aplikacja jest dostępna w wielu językach, w tym w języku polskim. Right Click Enhancer jest darmowym programem, który można pobrać z oficjalnej strony producenta.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.