ProduKey – Narzędzie do wyświetlania kluczy produktów systemu Windows i innych programów

ProduKey to niewielkie i nie wymagające instalacji narzędzie, które pozwala na wyświetlenie kluczy produktów takich jak system operacyjny Windows, pakiet biurowy Microsoft Office, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Visual Studio, a także niektórych produktów Adobe i Autodesk. Dzięki temu programowi użytkownik może w łatwy sposób odzyskać utracone klucze produktów, co może być szczególnie pomocne w przypadku reinstalacji systemu lub innych programów.

Aplikacja oferuje także opcję wygenerowania raportu w postaci pliku HTML, który zawiera szczegółowe informacje o zainstalowanych produktach, takie jak nazwa, klucz, folder instalacji i datę modyfikacji. Użytkownik może wybrać, czy chce uzyskać pełny raport, czy tylko dla wybranych produktów.

ProduKey – Wymagania sprzętowe programu

Poniższa tabela przedstawia wymagania techniczne dla programu ProduKey na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Wersja ProduKey
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań
Procesor Pentium III lub wyższy
Pamięć RAM 128 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 1 MB
Producent NirSoft
Język Dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim
Licencja Darmowy
Link do pobrania programu https://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Program ProduKey nie wymaga dużej ilości pamięci RAM czy wolnego miejsca na dysku twardym, dzięki czemu może działać sprawnie na większości komputerów. Z uwagi na brak specjalnych wymagań dotyczących karty graficznej, program powinien działać poprawnie na większości urządzeń z systemem Windows. ProduKey jest także dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim, co może ułatwić korzystanie z programu użytkownikom z różnych krajów.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.