Pidgin – darmowy program do komunikacji z użytkownikami sieci Gadu-Gadu, ICQ, IRC, MSN, MySpaceIM, XMPP, Yahoo! i ze znajomymi z Facebooka

Pidgin to bezpłatny program służący do komunikacji z użytkownikami popularnych sieci społecznościowych oraz komunikatorów internetowych. Aplikacja pozwala na połączenie się z sieciami Gadu-Gadu, ICQ, IRC, MSN, MySpaceIM, XMPP, Yahoo! oraz z kontami znajomych z Facebooka, co umożliwia użytkownikom jednoczesne korzystanie z różnych sieci w jednym programie.

Jedną z głównych zalet Pidgina jest brak reklam, co pozwala na swobodne korzystanie z programu bez niepotrzebnych przeszkód. Konfiguracja programu jest bardzo prosta, a użytkownicy mogą rozszerzyć funkcjonalność aplikacji za pomocą dostępnych na stronie producenta pluginów.

Pidgin – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej przedstawiamy wymagania techniczne dla programu Pidgin na system Windows.

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10
Wersja Pidgin
Karta graficzna brak wymagań
Procesor 1 GHz
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 200 MB
Producent Pidgin Development Team
Język wielojęzykowy
Licencja Open Source
Link do pobrania https://pidgin.im/download/

Aby korzystać z programu Pidgin na systemie Windows, należy mieć zainstalowany system operacyjny Windows w wersji 7, 8, 8.1 lub 10. Pamięć RAM powinna wynosić co najmniej 512 MB, a wolne miejsce na dysku twardym powinno wynosić co najmniej 200 MB. Nie ma wymagań co do karty graficznej. Procesor powinien mieć prędkość co najmniej 1 GHz. Program Pidgin jest dostępny w wielu językach i posiada otwartą licencję Open Source, co oznacza, że jest darmowy i dostępny do pobrania na oficjalnej stronie producenta.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.