Opera 36 – Przeglądarka internetowa z wieloma funkcjami

Opera 36 to ostatnie wydanie przeglądarki internetowej Opera opartej na projekcie Chromium. Jest to idealna przeglądarka dla użytkowników systemów Windows XP i Windows Vista. Przeglądarka ta oferuje wiele funkcji, w tym Opera Turbo, który przyspiesza wczytywanie stron i zmniejsza zużycie transferu. Funkcja synchronizacji umożliwia użytkownikom synchronizację zakładek, haseł i historii przeglądania między urządzeniami. W przeglądarce Opera 36 dostępnych jest również wiele rozszerzeń, które można łatwo zainstalować i dostosować do swoich potrzeb. Dzięki przeglądarce Opera 36, użytkownicy mogą w szybki sposób przeglądać aktualności z wybranych stron, zarządzać zakładkami i historią przeglądania oraz dostosować wygląd motywu.

Opera 36 – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej przedstawiamy wymagania techniczne dla programu Opera 36 na system Windows.

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP lub Windows Vista
Wersja Opera 36
Karta graficzna Z obsługą DirectX 9 lub nowszym oraz 128 MB pamięci VRAM
Procesor Pentium 4 lub nowszy
Pamięć RAM Minimum 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardy Minimum 300 MB
Producent Opera Software
Język Wielojęzyczny, dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.opera.com/download/get/?partner=www&opsys=Windows&classic=false&s=y&ver=36.0.2130.65&local=y

Podsumowując, Opera 36 to wspaniała przeglądarka internetowa, która oferuje wiele funkcji, które ułatwiają przeglądanie stron internetowych. Wymagania sprzętowe dla tej przeglądarki są dość niskie, więc działa ona płynnie nawet na starszych komputerach. Jeśli szukasz przeglądarki internetowej z wieloma funkcjami i niskimi wymaganiami sprzętowymi, to warto wypróbować Operę 36.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.