OCCT – Program do testowania stabilności podkręconych systemów komputerowych

OCCT to bezpłatny program do sprawdzania stabilności systemu, który został stworzony z myślą o użytkownikach chcących podkręcić swoje podzespoły i sprawdzić, czy są one w stanie pracować w pełni wydajnie bez żadnych problemów. Aplikacja pozwala na testowanie zarówno procesora, jak i pamięci RAM, a także monitoruje ważne parametry takie jak temperaturę, obciążenie procesora, użycie pamięci czy napięcie.

OCCT (OverClock Checking Tool) to bezpłatny program do sprawdzania stabilności systemu, który pracuje pod kontrolą podkręconego procesora głównego i pamięci RAM. Aplikacja na bieżąco monitoruje obciążenie CPU, użycie pamięci, napięcie procesora, a także temperaturę podzespołów, wyświetla także informacje o fabrycznych taktowaniach i procentowym podkręceniu parametrów. Użytkownik może zadecydować o czasie trwania testu, a także jego trybie – mały, średni lub duży zestaw danych.

OCCT jest prosty w obsłudze i przeznaczony zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych entuzjastów. Aplikacja pozwala na testowanie stabilności podzespołów w czasie rzeczywistym i wykrywanie błędów systemowych, a także na przeprowadzanie testów wydajności procesora i pamięci RAM.

OCCT – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu OCCT na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 10 (32- i 64-bitowe)
Wersja OCCT
Karta graficzna Nie jest wymagana
Procesor Dwurdzeniowy procesor z częstotliwością 1,8 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 2 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 300 MB lub więcej
Producent OCCT
Język Wielojęzyczny (w tym polski)
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://www.ocbase.com/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.