Norton Remove and Reinstall – Narzędzie do całkowitego usuwania i ponownej instalacji produktów zabezpieczających Norton

Norton Remove and Reinstall to narzędzie opracowane przez firmę NortonLifeLock, służące do całkowitego usuwania produktów zabezpieczających Norton z komputera. Program jest przydatny w przypadku problemów z instalacją, uszkodzeniem lub nieudanym odinstalowaniu programów Norton AntiVirus, Norton Internet Security i innych. Ponadto, po usunięciu istniejących programów zabezpieczających, Norton Remove and Reinstall umożliwia instalację najnowszej wersji tych programów.

Program jest bardzo łatwy w użyciu i składa się z kilku prostych kroków. Po pobraniu i uruchomieniu programu, użytkownik ma możliwość usunięcia istniejących produktów Norton, a następnie ponownie zainstalowania ich w najnowszej wersji. Norton Remove and Reinstall zapewnia, że cały proces jest przeprowadzany w sposób dokładny i bezpieczny, aby uniknąć nieprzewidzianych błędów podczas przeprowadzania aktualizacji.

Norton Remove and Reinstall – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Norton Remove and Reinstall na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista lub XP (32- i 64-bitowe wersje)
Wersja Najnowsza wersja Norton Remove and Reinstall
Karta graficzna Brak wymagań specyficznych dla karty graficznej
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 256 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 150 MB
Producent NortonLifeLock
Język Wielojęzyczny
Licencja Płatna
Link do pobrania https://support.norton.com/sp/en/us/home/current/solutions/v60392881

Norton Remove and Reinstall jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych Windows i wymaga stosunkowo niskich zasobów sprzętowych. Aby pobrać i zainstalować program, należy upewnić się, że spełnione są wymagania techniczne przedstawione w tabeli powyżej.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.