Nokia PC Suite – Program do obsługi starszych modeli telefonów marki Nokia

Nokia PC Suite to program dedykowany użytkownikom starszych modeli telefonów marki Nokia, służący do zarządzania i synchronizacji danych między telefonem a komputerem. Dzięki niemu można w prosty sposób podłączyć telefon do internetu za pomocą komputera, aktualizować oprogramowanie urządzenia, edytować i porządkować kontakty, zarządzać kalendarzem z poziomu telefonu oraz tworzyć i wysyłać wiadomości SMS i MMS. Program umożliwia również instalowanie aplikacji Java i Symbian SIS w telefonie oraz tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia na komputerze.

Nokia PC Suite – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej przedstawiamy wymagania sprzętowe programu Nokia PC Suite dla systemu operacyjnego Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP lub nowszy
Wersja Nokia PC Suite
Karta graficzna Karta graficzna z 16-bitową lub 32-bitową
głębią kolorów oraz rozdzielczością 1024×768
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku Minimum 300 MB
Producent Nokia
Język W zależności od wersji
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://nokia-pc-suite.softonic.pl/?utm_source=SEM&utm_medium=paid&utm_campaign=PL_PL_PMax_Program_Roblox&gad_source=1&gclid=CjwKCAiA6KWvBhAREiwAFPZM7tfjpmUlZH4Jx0qmv7Pt8t_mgGh2fGM2nXAs9YV2ohniWWd_STLVzxoCsqsQAvD_BwE

Nokia PC Suite jest łatwym w obsłudze narzędziem, które pozwala na pełne wykorzystanie możliwości starszych modeli telefonów marki Nokia. Dzięki temu programowi można szybko i łatwo zorganizować swoje kontakty, kalendarz, wiadomości i aplikacje, a także wykonywać kopie zapasowe danych z telefonu. Wymagania sprzętowe programu Nokia PC Suite są dość niskie, dzięki czemu program powinien działać bez problemów na większości komputerów.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.