nCleaner – Darmowy program do usuwania zbędnych plików i optymalizacji systemu

nCleaner to darmowy program służący do usuwania z dysku zbędnych plików, pamięci przeglądarki internetowej (obsługuje: Internet Explorer, Firefox i Operę), plików historii, folderów tymczasowych, itp. Aplikacja pozwala także zarządzać autostartem i aktywnymi usługami, oczyszczać i naprawiać rejestr systemu i wiele, wiele innych.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs użytkownika oraz wiele zaawansowanych opcji, które umożliwiają użytkownikowi dostosowanie programu do swoich indywidualnych potrzeb. nCleaner jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10.

Korzystanie z nCleaner jest bardzo proste i intuicyjne. Po uruchomieniu programu użytkownik może wybrać, które elementy systemu chce optymalizować i oczyścić. Program pozwala na usuwanie zbędnych plików i folderów, zarządzanie autostartem i aktywnymi usługami, defragmentację dysku twardego, a także naprawę rejestru systemu.

nCleaner to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą zoptymalizować i oczyścić swój system operacyjny. Program jest niezwykle skuteczny i umożliwia użytkownikom usunięcie zbędnych plików i folderów, które zajmują miejsce na dysku twardym i spowalniają działanie systemu. Dodatkowo, nCleaner pozwala na optymalizację systemu, co przyspiesza działanie komputera i poprawia jego wydajność.

nCleaner – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu nCleaner na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja nCleaner
Karta graficzna Dowolna
Procesor Dowolny
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB
Producent NKProds
Język Polski, Angielski
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.nkprods.com/pl/ncleaner-download
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.