nCleaner – Darmowy program do usuwania zbędnych plików i optymalizacji systemu

nCleaner to darmowy program służący do usuwania z dysku zbędnych plików, pamięci przeglądarki internetowej (obsługuje: Internet Explorer, Firefox i Operę), plików historii, folderów tymczasowych, itp. Aplikacja pozwala także zarządzać autostartem i aktywnymi usługami, oczyszczać i naprawiać rejestr systemu i wiele, wiele innych.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs użytkownika oraz wiele zaawansowanych opcji, które umożliwiają użytkownikowi dostosowanie programu do swoich indywidualnych potrzeb. nCleaner jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10.

Korzystanie z nCleaner jest bardzo proste i intuicyjne. Po uruchomieniu programu użytkownik może wybrać, które elementy systemu chce optymalizować i oczyścić. Program pozwala na usuwanie zbędnych plików i folderów, zarządzanie autostartem i aktywnymi usługami, defragmentację dysku twardego, a także naprawę rejestru systemu.

nCleaner to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą zoptymalizować i oczyścić swój system operacyjny. Program jest niezwykle skuteczny i umożliwia użytkownikom usunięcie zbędnych plików i folderów, które zajmują miejsce na dysku twardym i spowalniają działanie systemu. Dodatkowo, nCleaner pozwala na optymalizację systemu, co przyspiesza działanie komputera i poprawia jego wydajność.

nCleaner – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu nCleaner na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja nCleaner
Karta graficzna Dowolna
Procesor Dowolny
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB
Producent NKProds
Język Polski, Angielski
Licencja Darmowa
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.