MediaInfo – Dokładne informacje o plikach multimedialnych

MediaInfo to niewielki program, który umożliwia wyświetlanie dokładnych informacji o plikach multimedialnych. Dzięki temu narzędziu, użytkownicy mogą poznać szczegóły dotyczące takich danych, jak tytuł, autor, reżyser, album, numer nagrania, data, czas trwania, kodek, proporcje obrazu, ilość klatek na sekundę oraz przepływność bitów dla plików wideo. W przypadku plików audio program wyświetla informacje o rodzaju kodeka, częstotliwości próbkowania, liczbie kanałów, języku i przepływności bitów.

MediaInfo pozwala również na eksportowanie danych do plików tekstowych, CSV i HTML, co umożliwia użytkownikom łatwe udostępnianie informacji o plikach multimedialnych. Program jest niezwykle prosty w obsłudze i może okazać się bardzo przydatny dla osób, które potrzebują dokładnych informacji o swoich plikach multimedialnych.

MediaInfo – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajdują się wymagania techniczne dla programu MediaInfo na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10
Wersja MediaInfo
Karta graficzna Nie dotyczy
Procesor Intel/AMD z częstotliwością 1 GHz lub wyższą
Pamięć RAM 1 GB
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB
Producent MediaArea.net
Język Dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://mediaarea.net/pl/MediaInfo/Download/Windows

Program MediaInfo jest dostępny dla systemu Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10. Aby korzystać z programu, wymagany jest procesor Intel lub AMD z częstotliwością 1 GHz lub wyższą oraz minimum 1 GB pamięci RAM. Wymagane jest również 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

MediaInfo jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim. Program jest darmowy i można go pobrać bezpłatnie ze strony producenta. W przypadku braku karty graficznej, MediaInfo wciąż może wyświetlać informacje o plikach multimedialnych.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.