MarkdownPad Free – Program do konwersji tekstu na HTML

MarkdownPad Free to bardzo wygodny w użyciu program do konwersji zwykłego tekstu na tekst w języku HTML. Dzięki programowi możesz szybko i łatwo formatować swój tekst, dodawać nagłówki, hiperłącza, zdjęcia i listy numerowane. Program posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu praca z nim jest przyjemna i nie wymaga dużych nakładów czasowych.

MarkdownPad Free to idealne narzędzie dla osób, które chcą szybko i łatwo sformatować swój tekst w języku HTML. Dzięki temu, że program umożliwia błyskawiczne pogrubianie i pochylanie zaznaczonego tekstu, dodawanie nagłówków H1 i H2, wstawianie hiperłączy, zdjęć, a także listy numerowanej, praca z nim jest bardzo prosta i intuicyjna.

Interfejs programu składa się z dwóch paneli. Po lewej stronie widzimy normalny tekst, który wpisujemy, a po prawej stronie widzimy sformatowany tekst w języku HTML. Dzięki temu możemy w prosty sposób śledzić zmiany, jakie wprowadzamy w tekście.

Jedną z zalet programu jest także jego łatwa konfiguracja. Dzięki temu, że program posiada wiele ustawień, możemy dostosować go do naszych potrzeb. Możemy między innymi zmienić styl wyświetlania tekstu, zmienić kolor tła i czcionki, a także ustawić różne skróty klawiszowe.

MarkdownPad Free – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu MarkdownPad Free dla systemu Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1 lub 10
Procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 100 MB lub więcej
Karta graficzna Karta graficzna z 128 MB pamięci lub więcej
Producent Evan Wondrasek
Język Angielski
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://markdownpad.com/download/markdownpad2-setup.exe
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.