Kaspersky System Checker – Narzędzie do przeszukiwania systemu w poszukiwaniu błędów

Kaspersky System Checker to narzędzie, które pozwala na szybką i skuteczną diagnozę systemu w poszukiwaniu błędów, które mogą powodować jego nieprawidłową pracę. Program nie wymaga instalacji, a jego działanie opiera się na prostych krokach, które pozwolą użytkownikowi na przeprowadzenie skanowania w krótkim czasie.

Kaspersky System Checker to narzędzie, które pozwala na przeszukanie systemu w poszukiwaniu błędów, które mogą wpływać na jego stabilność i poprawne działanie. Program ten nie wymaga instalacji, co oznacza, że można go używać bezpośrednio z pamięci USB lub dysku zewnętrznego.

Kaspersky System Checker jest w stanie przeskanować system w poszukiwaniu błędów, takich jak problemy z ustawieniami zapory, aktualizacjami, kont użytkowników, plikami tymczasowymi, a także uruchomić skanowanie w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Po zakończeniu diagnozy aplikacja wyświetla raport, w którym znaleźć można informacje na temat potencjalnych zagrożeń, wraz z dokładnym opisem i sugestią jak problem rozwiązać (wraz z odnośnikiem do zmiany ustawień).

Narzędzie wyświetla również dokładne informacje o systemie, takie jak wersja systemu Windows, model płyty głównej, wersja biosu, model procesora, dostępna pamięć RAM, model karty graficznej wraz z wersją sterownika, model karty dźwiękowej oraz dostępna przestrzeń na dysku twardym. Program jest także w stanie wyświetlić listę zainstalowanego oprogramowania oraz rozszerzeń zainstalowanych w przeglądarkach internetowych.

Kaspersky System Checker – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Kaspersky System Checker na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Karta graficzna Brak wymagań
Procesor Intel Pentium 4 lub nowszy, AMD Athlon 64 lub nowszy
Pamięć RAM 1 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 100 MB
Producent Kaspersky
Język Wielojęzyczny
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.kaspersky.com/downloads
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.