Kaspersky Lab Products Remover – Narzędzie do całkowitego usuwania oprogramowania Kaspersky

Kaspersky Lab Products Remover to narzędzie, które umożliwia pełne usunięcie oprogramowania zabezpieczającego firmy Kaspersky. Jest to szczególnie przydatne w przypadkach, gdy występują problemy z tradycyjnym sposobem deinstalacji za pośrednictwem Dodaj lub usuń programy. Dzięki Kaspersky Lab Products Remover możesz w łatwy sposób usunąć m.in. Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security i Kaspersky PURE bez pozostawiania po sobie żadnych śladów na dysku twardym.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Po uruchomieniu programu należy przeczytać i zaakceptować warunki licencji (przycisk Accept), przepisać kod z obrazka, z listy wybrać produkt do usunięcia i na końcu kliknąć przycisk Remove. Kaspersky Lab Products Remover to narzędzie, które pozwala na całkowite usunięcie z systemu wszelkich plików i wpisów rejestru związanych z programami firmy Kaspersky, co może pomóc w rozwiązaniu problemów z instalacją nowszej wersji oprogramowania.

Kaspersky Lab Products Remover – Wymagania sprzętowe programu

Poniższa tabela przedstawia wymagania techniczne programu Kaspersky Lab Products Remover dla systemu Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7/8/10
Wersja Najnowsza dostępna wersja
Karta graficzna Nie dotyczy
Procesor Procesor z zegarem o częstotliwości 1 GHz lub wyższy
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB
Producent Kaspersky Lab
Język Wielojęzykowy
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://support.kaspersky.com/common/service.aspx?el=1464

Program Kaspersky Lab Products Remover jest dostępny bezpłatnie i nie wymaga specjalnych wymagań sprzętowych. Wystarczy mieć system operacyjny Windows 7/8/10, 512 MB pamięci RAM i wolne miejsce na dysku twardym w ilości 50 MB. Program jest też wielojęzykowy, co pozwala użytkownikom na korzystanie z niego w języku swojego wyboru. Link do pobrania najnowszej wersji programu znajduje się na oficjalnej stronie Kaspersky Lab.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.