IZArc – Darmowy archiwizator plików obsługujący wiele formatów

IZArc to popularny program do archiwizacji plików, który oferuje wiele przydatnych funkcji. Jego główną cechą wyróżniającą go na tle innych podobnych aplikacji jest obsługa ogromnej ilości formatów, w tym popularnych formatów takich jak 7z, ACE, BIN, CAB, GZ, IMG, ISO, JAR, LHA, MDF, NRG, PAK, RAR, RPM, TAR i ZIP. Oprócz standardowej kompresji i dekompresji plików, IZArc umożliwia również dodawanie i usuwanie plików z już utworzonego archiwum, naprawę uszkodzonych archiwów oraz tworzenie samorozpakowujących się archiwów. Program umożliwia również zabezpieczenie plików hasłem z wykorzystaniem szyfrowania AES. Dodatkowo, użytkownicy mogą konwertować obrazy płyt CD i DVD z formatów BIN, MDF, NRG i PDI na format ISO.

IZArc jest darmowym programem, który można łatwo pobrać i zainstalować. Dzięki swojej prostocie i intuicyjnej obsłudze, jest idealnym narzędziem dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują prostej aplikacji do archiwizacji plików. Z drugiej strony, bardziej zaawansowani użytkownicy docenią zaawansowane opcje i funkcje, które oferuje program.

IZArc – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajdują się wymagania techniczne dla programu IZArc na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1 lub 10
Wersja IZArc
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań
Procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB RAM lub więcej
Wolne miejsce na dysku 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent Ivan Zahariev
Język Wielojęzyczny – obsługuje m.in. angielski, polski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, japoński i chiński
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.izarc.org/downloads
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.