IObit Smart Defrag – Szybki program do defragmentacji dysków twardych

IObit Smart Defrag to program, który został zaprojektowany w celu przyspieszenia pracy dysków twardych poprzez defragmentację plików. Program oferuje wiele przydatnych funkcji, które pomagają użytkownikom zoptymalizować pracę systemu i utrzymać go w jak najlepszej kondycji.

IObit Smart Defrag to szybki program do defragmentacji dysków twardych. Aplikacja posiada ciekawą funkcję autodefragmentacji, dzięki której defragmentacja plików systemowych jest automatycznie uruchamiana w czasie bezczynności systemu. Użytkownik ma możliwość ustawienia po jakim czasie ma zostać uruchomiona defragmentacja, a także procent zużycia zasobów, po jakim autodefragmentacja zostanie wyłączona. Inną przydatną funkcją jest Boot Time Defrag, która defragmentuje plik wymiany, plik hibernacji, MFT i pliki systemowe podczas rozruchu systemu.

IObit Smart Defrag to również łatwy w obsłudze program, który oferuje intuicyjny interfejs graficzny. Dzięki temu użytkownicy z łatwością mogą zarządzać defragmentacją swoich dysków twardych. Program oferuje również możliwość harmonogramowania defragmentacji, dzięki czemu użytkownicy mogą zaplanować defragmentację swoich dysków na określone dni i godziny.

IObit Smart Defrag to także program, który działa w tle, nie przerywając pracy użytkownika. Dzięki temu użytkownicy mogą kontynuować swoją pracę, podczas gdy program defragmentuje dyski twardy. Program oferuje także funkcję automatycznego wyłączania się po zakończeniu defragmentacji.

IObit Smart Defrag – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu IObit Smart Defrag na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Wersja IObit Smart Defrag
Karta graficzna Brak wymagań
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 200 MB lub więcej
Producent IObit
Język Wielojęzyczny
Licencja Płatna lub bezpłatna (wersja Free)
Link do pobrania https://www.iobit.com/pl/iobitsmartdefrag.php
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.