IObit Driver Booster Free – Automatyczne aktualizacje sterowników w systemie Windows

IObit Driver Booster Free to darmowa aplikacja do automatycznego wyszukiwania i aktualizowania przestarzałych sterowników w systemie Windows. Program umożliwia pobieranie i instalowanie najnowszych wersji sterowników, co pozwala na uzyskanie lepszej wydajności komputera i rozwiązanie problemów z działaniem urządzeń.

IObit Driver Booster Free to intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja, która automatycznie skanuje system w poszukiwaniu przestarzałych lub brakujących sterowników. Po zakończeniu skanowania program prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego sterownika, w tym wersję, datę i wydawcę.

Dzięki IObit Driver Booster Free można zaktualizować wszystkie sterowniki na raz lub wybrać konkretne urządzenia i zaktualizować ich sterowniki indywidualnie. Program także umożliwia utworzenie punktu przywracania systemu przed przystąpieniem do aktualizacji, co daje użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa.

IObit Driver Booster Free oferuje również wersję płatną (Pro), która oferuje dodatkowe funkcje, takie jak szybsze pobieranie sterowników i automatyczne pobieranie i instalowanie nowych wersji sterowników. Dokładne różnice między wersją darmową a płatną można znaleźć na stronie producenta.

IObit Driver Booster Free – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu IObit Driver Booster Free na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7/8/8.1/10
Wersja IObit Driver Booster Free
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub nowszym, z 128 MB pamięci wideo
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 1 GB lub więcej
Producent IObit
Język Dostępne w wielu językach, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, norweskim, polskim, portugalskim, rosyjskim, szwedzkim i tureckim
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.iobit.com/en/driver-booster.php
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.