IE9 Tweaker Plus – Program do modyfikacji ustawień przeglądarki Internet Explorer 9

IE9 Tweaker Plus to niewielki i bezpłatny program, który umożliwia zmianę ustawień w przeglądarce Internet Explorer 9. Aplikacja oferuje wiele opcji, takich jak włączanie i wyłączanie paska menu lub paska postępu, włączanie czcionek ClearType, usprawnianie funkcji zapamiętywania haseł i wiele innych. Zmiana ustawień może być przeprowadzona szybko i łatwo, a program sam zaleca ustawienie punktu przywracania systemu przed rozpoczęciem pracy z aplikacją. W razie problemów, można również łatwo przywrócić domyślne ustawienia przeglądarki.

IE9 Tweaker Plus – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu IE9 Tweaker Plus na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja Internet Explorer 9
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z systemem Windows
Procesor Procesor zgodny z systemem Windows
Pamięć RAM 512 MB RAM lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 5 MB wolnego miejsca
Producent WinTools Software Engineering
Język Angielski
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://www.thewindowsclub.com/tweak-internet-explorer-9-with-ie-9-tweaker-plus

IE9 Tweaker Plus to niewielki i bezpłatny program, który działa na systemach Windows XP, Vista, 7, 8 i 10. Aplikacja umożliwia szybką i łatwą zmianę ustawień w przeglądarce Internet Explorer 9, w tym włączenie lub wyłączenie paska menu lub paska postępu, włączenie czcionek ClearType, usprawnienie funkcji zapamiętywania haseł i wiele innych. Program jest dostępny w języku angielskim i oferuje bezpłatną licencję.

Aby zainstalować IE9 Tweaker Plus, użytkownik potrzebuje systemu Windows XP lub nowszego, kartę graficzną zgodną z systemem Windows, procesor zgodny z systemem Windows, 512 MB RAM lub więcej oraz 5 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Program został stworzony przez WinTools Software Engineering i można go pobrać z ich strony internetowej. Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, zaleca się ustawienie punktu przywracania systemu w celu łatwego przywrócenia domyślnych ustawień przeglądarki w razie problemów.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.