HWMonitor – Program do monitorowania temperatury pracy podzespołów komputera

HWMonitor jest prostym programem, który pozwala na monitorowanie temperatury pracy podzespołów komputera. Dzięki temu narzędziu możesz w łatwy sposób sprawdzić informacje o napięciu procesora, obciążeniu każdego rdzenia i wątku, aktualnej częstotliwości taktowania procesora, prędkości obrotowej wentylatorów, temperaturze dysku, napięciu rdzenia na karcie graficznej, temperaturze rdzenia, prędkości wentylatorów na karcie, częstotliwości taktowania rdzenia graficznego i pamięci karty, obciążeniu karty, itp. Program wyświetla te dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz kontrolować pracę swojego komputera.

Ponadto, HWMonitor umożliwia również wyświetlanie minimalnej i maksymalnej zanotowanej temperatury, co pozwala na dokładną analizę pracy poszczególnych podzespołów. Dane te można w każdej chwili „wyzerować”, wybierając menu View -> Clear Min/Max.

HWMonitor – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej przedstawiamy tabelę z wymaganiami technicznymi dla programu HWMonitor na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Wersja HWMonitor
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań
Procesor Dowolny procesor x86 lub x64
Pamięć RAM Minimum 512 MB RAM
Wolne miejsce na dysku Około 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent CPUID
Język Dostępny w wielu językach, w tym polskim
Licencja Darmowa do użytku prywatnego
Link do pobrania https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

Jak widzisz, HWMonitor nie ma wysokich wymagań sprzętowych, co oznacza, że program powinien działać bez problemów na większości komputerów. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala na szybkie sprawdzenie podstawowych informacji o temperaturze pracy poszczególnych podzespołów. Jeśli szukasz prostego, ale skutecznego narzędzia do monitorowania temperatury w swoim komputerze, HWMonitor z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.