GOM Player – Popularny odtwarzacz filmów z wieloma funkcjami

GOM Player to popularny odtwarzacz filmów, który umożliwia odtwarzanie plików w wielu różnych formatach, w tym AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV i innych. Program jest łatwy w obsłudze i oferuje wiele funkcji, które ułatwiają oglądanie filmów.

GOM Player pozwala użytkownikom na wyszukiwanie i instalowanie brakujących kodeków, dzięki czemu można odtwarzać różne rodzaje plików multimedialnych bez konieczności instalowania dodatkowych oprogramowań. W przypadku braku napisów, program umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie i pobieranie napisów z serwisu opensubtitles.org, co ułatwia korzystanie z filmów w języku obcym.

Jedną z najważniejszych funkcji programu jest możliwość wznawiania odtwarzania filmów w momencie, w którym zostało ono wcześniej przerwane. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy wrócić do oglądania filmu, który przerwaliśmy wcześniej.

GOM Player pozwala również na dostosowywanie szybkości odtwarzania, dzięki czemu można przyspieszać lub zwalniać odtwarzanie filmów w zależności od preferencji użytkownika. Ponadto, program posiada funkcje regulacji kontrastu, jasności i nasycenia kolorów, co umożliwia dopasowanie obrazu do indywidualnych potrzeb.

Program oferuje również wbudowany equalizer, który pozwala na dostosowywanie dźwięku do preferencji użytkownika. Ponadto, można dostosować rozmiar i położenie napisów, co ułatwia czytanie i śledzenie dialogów w filmach.

Ostatnią, ale nie mniej ważną funkcją programu, jest możliwość tworzenia zrzutów ekranu. Jest to przydatne narzędzie, gdy chcemy zapisać obraz z filmu w formie zdjęcia.

GOM Player – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu GOM Player dla systemu Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja GOM Player
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z systemem
Procesor Procesor zegarany min. 1 GHz
Pamięć RAM Minimum 2 GB RAM
Wolne miejsce na dysku twardym Minimum 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent Gretech
Język Wielojęzyczny (w tym polski)
Licencja Darmowa (freeware)
Link do pobrania https://www.gomlab.com/gomplayer-media-player/

 

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.