FuturixImager – Darmowa przeglądarka graficzna i edytor

FuturixImager to darmowa i lekka przeglądarka graficzna, która obsługuje ponad 40 formatów plików, włącznie z popularnymi formatami takimi jak GIF, JPEG, PNG, TIFF, JPEG2000, RAW, DNG. Program oferuje funkcję przeglądania plików w trybie slideshow, drukowania zdjęć oraz ustawiania obrazków jako tapety pulpitu. Oprócz tego, FuturixImager zawiera prosty edytor graficzny, który umożliwia zmianę rozmiaru zdjęć, obracanie, wyostrzanie i usuwanie efektu czerwonych oczu.

Jedną z głównych zalet programu jest bardzo duża szybkość działania. FuturixImager działa szybko i sprawnie nawet przy przeglądaniu dużych plików graficznych. Autor udostępnia również zestaw wtyczek rozszerzających funkcjonalność aplikacji. Te dodatkowe wtyczki pozwalają na obsługę jeszcze większej ilości plików graficznych i zawierają nowy wygląd paska narzędzi.

FuturixImager – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu FuturixImager na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1 lub 10
Wersja FuturixImager 6.0.3
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub wyższym z 64 MB pamięci RAM
Procesor Procesor 1 GHz
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku twardym 20 MB
Producent FuturixImager
Język Wielojęzyczny
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://futuriximager.software.informer.com/download/

FuturixImager to bardzo lekka i wydajna aplikacja, która działa płynnie nawet na starszych komputerach. Aby korzystać z programu, wystarczy mieć komputer z systemem Windows 7, 8, 8.1 lub 10, procesorem o częstotliwości 1 GHz, 512 MB pamięci RAM i kartą graficzną zgodną z DirectX 9 lub wyższym z 64 MB pamięci RAM. Program wymaga również co najmniej 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym. FuturixImager jest darmowym programem, który można pobrać z oficjalnej strony autora. Program jest wielojęzyczny i dostępny w kilku językach.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.