Foxit Reader – Szybki i Darmowy Program do Otwierania Plików PDF

Foxit Reader to popularny i łatwy w obsłudze program do otwierania i drukowania dokumentów w formacie PDF. Program oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak tryb Safe Mode, umożliwiający bezpieczne otwieranie plików PDF, integrację z różnymi przeglądarkami internetowymi oraz możliwość dodawania komentarzy i odtwarzania plików multimedialnych.

Foxit Reader to dobry, dość szybki oraz darmowy program do otwierania i drukowania plików w formacie PDF. Aplikacja posiada tryb Safe Mode (chroniący użytkownika przed wysyłaniem danych do sieci i uruchamianiem skryptów Java z dokumentów), umożliwia integrację z powłoką systemu, zawiera wtyczki dla Firefoksa, Opery, Safari i Chrome, dzięki czemu możliwe jest otwieranie plików PDF bezpośrednio w oknie przeglądarki.

Z pomocą programu możliwe jest także dodawanie komentarzy, umieszczanie i odtwarzanie plików multimedialnych w dokumentach PDF i wiele innych.

Aplikacja posiada funkcję integracji z portalami społecznościowymi, dzięki czemu możliwe jest wysyłanie informacji o plikach PDF z wykorzystaniem kont na Facebooku i Twiterze.

Dodatkowo Foxit Reader umożliwia dodanie do menu kontekstowego Windows opcji szybkiej konwersji plików tekstowych lub graficznych do formatu PDF.

Foxit Reader – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Foxit Reader dla systemu Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7/8/10 (32-bit lub 64-bit)
Wersja 11.1 lub nowsza
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań; program działa z każdą kartą graficzną
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku Minimum 500 MB
Producent Foxit Software
Język Wiele języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, polski, chiński i inne
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.foxit.com/pdf-editor/

Dzięki tym wymaganiom technicznym, większość użytkowników powinna móc zainstalować i korzystać z programu Foxit Reader bez żadnych problemów.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.