FeedDemon Pro – czyli jak wygodnie czytać nagłówki RSS

FeedDemon Pro to zaawansowana aplikacja, która pozwala na odczytywanie nagłówków RSS w wygodny sposób. Program posiada intuicyjny interfejs i umożliwia przeszukiwanie oraz sortowanie wiadomości. Po pierwszym uruchomieniu, użytkownikowi ukazuje się kreator, który ułatwia konfigurację programu. Można go szybko zsynchronizować z usługami Google takimi jak Gmail czy iGoogle. Wszystkie wybrane wiadomości można uruchomić w oknie programu lub w domyślnej przeglądarce internetowej.

FeedDemon Pro umożliwia dodawanie nielimitowanej liczby kanałów RSS i umożliwia dostosowanie preferencji wyświetlania wiadomości. Dzięki funkcji filtrów można łatwo wyłuskać tylko interesujące nas treści i przeglądać tylko te, które są dla nas najważniejsze.

Jednym z atutów aplikacji jest również automatyczne usuwanie duplikatów i przeczytanych wiadomości, co pozwala na utrzymanie porządku w bazie danych. FeedDemon Pro posiada także funkcję automatycznego aktualizowania, dzięki czemu użytkownik nie musi samodzielnie kontrolować czy pojawiły się nowe wiadomości.

Podsumowując, FeedDemon Pro to zaawansowany czytnik RSS, który pozwala na łatwe i wygodne przeglądanie nagłówków RSS. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości dostosowania preferencji wyświetlania, program jest idealnym narzędziem dla osób, które korzystają z dużej liczby kanałów RSS.

FeedDemon Pro – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu FeedDemon Pro na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 lub nowszy
Wersja FeedDemon Pro
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0 lub nowszym
Procesor Procesor zgodny z Pentium 4 lub nowszym
Pamięć RAM 2 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB wolnego miejsca
Producent NewsGator Technologies, Inc.
Język angielski
Licencja Płatna
Link do pobrania https://www.feeddemon.com/feeddemon/feeddemonpro/Default.aspx
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.