DVD Chief – Program do katalogowania zbiorów filmów na płytach DVD i Blu-ray

DVD Chief to darmowy program do katalogowania zbiorów filmów znajdujących się na płytach DVD i Blu-ray. Aplikacja posiada wygodny interfejs użytkownika wzorowany na pakiecie MS Office i pozwala na automatyczne indeksowanie tytułów, a także wyszukiwanie i pobieranie z Internetu dodatkowych informacji o filmach. Użytkownik ma możliwość sortowania i wyszukiwania filmów według tytułów, roku premiery, oceny IMDb, wytwórni, gatunku czy wersji językowej.

DVD Chief jest przydatny dla kolekcjonerów filmów oraz osób, które chcą mieć porządek w swoich zbiorach. Program umożliwia łatwe wyszukiwanie poszczególnych tytułów, a także pozwala na dodawanie notatek i komentarzy do filmów. Dzięki automatycznemu pobieraniu informacji z Internetu, użytkownik może uzyskać dodatkowe informacje na temat filmów, takie jak opis fabuły, lista aktorów, ocena, plakaty, zwiastuny i wiele innych.

DVD Chief – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu DVD Chief na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Wersja DVD Chief
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub wyższym
Procesor Procesor 1 GHz lub wyższy
Pamięć RAM 512 MB RAM
Wolne miejsce na dysku twardym 50 MB
Producent PGCSoft
Język Angielski
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.dvdchief.com/download

DVD Chief działa na systemach operacyjnych Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10. Wymagana jest karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub wyższym oraz procesor o taktowaniu 1 GHz lub wyższym. Minimalna ilość pamięci RAM to 512 MB, a wolne miejsce na dysku twardym powinno wynosić co najmniej 50 MB. Program jest dostępny w języku angielskim i jest darmowy do pobrania ze strony producenta.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.