DreamMail – Program do obsługi wielu kont e-mail

DreamMail jest całkowicie darmowym programem, który umożliwia obsługę kilku kont e-mail dla każdego z użytkowników programu. Aplikacja umożliwia tworzenie szablonów wiadomości i szablonów podpisów. Program posiada funkcję ochrony przed spamem, pozwala także na filtrowanie wiadomości (czarna i biała lista), obsługuje protokoły POP3, SMTP i ESMTP, a po poprawnym skonfigurowaniu konta, automatycznie wysyła powiadomienie, że wszystko jest OK.

DreamMail jest idealnym narzędziem dla użytkowników, którzy potrzebują obsługi wielu kont e-mail z jednego miejsca. Dzięki temu, że program umożliwia filtrowanie wiadomości, ochronę przed spamem oraz tworzenie szablonów wiadomości, można zaoszczędzić czas i ułatwić sobie codzienną pracę z e-mailem.

DreamMail – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu DreamMail na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
Wersja DreamMail 6.2.9.2
Karta graficzna Brak
Procesor Pentium III lub wyższy
Pamięć RAM 128 MB
Wolne miejsce na dysku 20 MB
Producent DreamMail
Język Polski, angielski i wiele innych
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.dreammail.eu/

DreamMail jest lekkim i łatwym w obsłudze programem, który działa sprawnie nawet na starszych komputerach. Aby móc z niego korzystać, potrzebny jest jedynie komputer z systemem operacyjnym Windows, procesorem Pentium III lub wyższym, 128 MB pamięci RAM oraz 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym. DreamMail jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim, i jest całkowicie darmowy, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obsługi wielu kont e-mail.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.