Double Commander – wygodny menadżer plików dla Twojego komputera

Double Commander to bardzo dobry menadżer plików, który zainspirowany został Total Commanderem, a także obsługuje jego wtyczki. Program wyświetla listę plików w dwóch panelach, co ułatwia pracę z plikami i folderami. Double Commander pozwala na łatwe kopiowanie, przenoszenie, usuwanie i wyszukiwanie plików i katalogów. Dodatkowo, program umożliwia łączenie z serwerami FTP, obsługuje archiwa w formacie ZIP, 7z i RAR (tylko rozpakowywanie), a także posiada narzędzie do zmiany nazw wielu plików jednocześnie.

Double Commander zapewnia również dużą elastyczność w dostosowaniu menu i ikonek oraz korzystaniu ze skrótów klawiaturowych. Dzięki temu użytkownik może dostosować program do swoich potrzeb i preferencji.

Double Commander to bardzo dobry menadżer plików, dla którego inspiracją jest Total Commander (doublecmd obsługuje jego wtyczki). Program wyświetla listę plików w dwóch panelach, obsługuje archiwa w formacie ZIP, 7z i RAR (tylko rozpakowywanie), umożliwia łączenie z serwerami FTP i posiada narzędzie do zmiany nazw wielu plików jednocześnie. Aplikacja pozwala na wygodne wyszukiwanie, kopiowanie, przenoszenie oraz usuwanie plików i katalogów, a także dostosowanie menu i ikonek oraz korzystanie ze skrótów klawiaturowych.

Double Commander – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Double Commander na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10
Wersja Double Commander
Karta graficzna Brak specjalnych wymagań
Procesor Pentium 4 lub wyższy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 100 MB
Producent Double Commander Team
Język Dostępny w wielu językach
Licencja Otwarte oprogramowanie (GNU GPL)
Link do pobrania https://doublecmd.sourceforge.io/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.