doPDF – Konwerter plików do formatu PDF

doPDF to bezpłatny program, który umożliwia konwersję różnego rodzaju dokumentów do formatu PDF. Program działa na zasadzie wirtualnej drukarki, co oznacza, że w systemie tworzona jest wirtualna drukarka, którą można wykorzystać do drukowania dokumentów z dowolnej aplikacji. W ten sposób, zamiast drukować na rzeczywistej drukarce, użytkownik może wybrać doPDF jako urządzenie wyjściowe, a w ten sposób utworzyć plik PDF.

doPDF obsługuje wiele formatów plików, w tym DOC, DOCX, DJVU, XLS, XLSX, XPS, PPT, PPTX, DOT, EML, VSD, PUB, PUBX, MPP, WPD, OpenOffice, DWG, HTML, TXT, PNG, JPEG, GIF, TIFF i wiele innych. Konwersja plików do PDF jest bardzo prosta – wystarczy wybrać funkcję drukowania z dowolnej aplikacji, a następnie wybrać doPDF jako drukarkę. Można także uruchomić program doPDF i dodać wybrany plik za pomocą przycisku „Przeglądaj”.

Jedną z zalet doPDF jest możliwość dostosowania jakości generowanego pliku PDF, a także dodawania informacji o dokumencie, takich jak tytuł, temat, autor czy słowa kluczowe. Dzięki temu użytkownik może stworzyć dokładnie taki dokument PDF, jakiego potrzebuje.

doPDF – Wymagania sprzętowe programu

Poniższa tabela przedstawia wymagania techniczne programu doPDF na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Wersja doPDF 11
Karta graficzna Nie wymagana
Procesor Intel Pentium III lub wyższy
Pamięć RAM 512 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 150 MB
Producent Softland
Język Wielojęzyczny (w tym polski)
Licencja Bezpłatna
Link do pobrania https://www.dopdf.com/download.html

Jak widać, doPDF jest programem o niskich wymaganiach sprzętowych, co oznacza, że powinien działać na większości komputerów. Aby korzystać z programu, wystarczy posiadać procesor Intel Pentium III lub wyższy, 512 MB pamięci RAM oraz wolne miejsce na dysku twardym w ilości 150 MB. doPDF działa na systemach Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, a wersja programu to doPDF 11.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.