Comodo IceDragon – Przeglądarka internetowa z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa

Comodo IceDragon to przeglądarka internetowa oparta na silniku Firefoksa, która wzbogacona jest o dodatkowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo użytkowania w internecie. Program posiada funkcjonalność projektu Mozilli, a dodatkowo wykorzystuje usługi COMODO SecureDNS do automatycznego wykrywania i blokowania stron zawierających niebezpieczną treść.

W pasku menu Comodo IceDragon znajduje się specjalny przycisk, który po kliknięciu przeskanuje aktywną stronę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, malware, czy innych zagrożeń. Wszystko to po to, aby użytkownik miał pewność, że jego dane oraz prywatność są w pełni chronione podczas przeglądania stron internetowych.

Comodo IceDragon – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Comodo IceDragon na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10
Wersja Najnowsza wersja programu
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub wyższym, 128 MB pamięci VRAM
Procesor 2 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 2 GB
Wolne miejsce na dysku twardym 500 MB
Producent Comodo Group, Inc.
Język Wielojęzykowy (w tym język polski)
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

Comodo IceDragon to przeglądarka internetowa, która oferuje więcej niż standardowe rozwiązania. Dzięki dodatkowym funkcjom bezpieczeństwa, użytkownik może mieć pewność, że jego dane są chronione podczas przeglądania stron internetowych. Program jest darmowy i dostępny dla użytkowników systemu Windows w wielu językach, w tym po polsku. Wymagania sprzętowe są stosunkowo niskie, co oznacza, że Comodo IceDragon może działać sprawnie nawet na starszych komputerach. Pobranie programu jest łatwe i możliwe z oficjalnej strony internetowej producenta.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.