Comodo Antivirus – Program do ochrony komputera przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem

Comodo Antivirus to bezpłatny program antywirusowy, który oferuje skuteczną ochronę przed wirusami, trojanami oraz innym szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja ta wykorzystuje skaner rezydentny, który działa w tle, monitorując aktywność systemu i wykrywając potencjalne zagrożenia. Dzięki temu Comodo Antivirus zawsze jest gotowy do działania i chroni komputer przed wszelkimi zagrożeniami.

Program jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada kilka trybów pracy, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Ponadto, bazy wirusów programu są bardzo często aktualizowane, dzięki czemu Comodo Antivirus jest w stanie wykryć i usunąć nawet najnowsze zagrożenia.

Warto również wspomnieć, że Comodo Antivirus wraz z Comodo Firewall stanowi darmowy pakiet Comodo Internet Security, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi zagrożeniami związanych z dostępem do internetu.

Comodo Antivirus – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Comodo Antivirus na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit lub 64-bitowy)
Wersja Comodo Antivirus
Karta graficzna Brak wymagań specjalnych
Procesor Intel Pentium 4 lub nowszy
Pamięć RAM 512 MB
Wolne miejsce na dysku 500 MB
Producent Comodo Group, Inc.
Język Wielojęzykowy
Licencja Darmowa
Link do pobrania programu https://www.comodo.com/home/internet-security/antivirus.php

Wymagania sprzętowe Comodo Antivirus są stosunkowo niskie, co oznacza, że program może działać na większości komputerów. Wymagane są systemy operacyjne Windows 7, 8, 8.1, 10 (zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej), procesor Intel Pentium 4 lub nowszy, 512 MB pamięci RAM oraz 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Nie ma wymagań specjalnych odnośnie karty graficznej, co oznacza, że Comodo Antivirus powinien działać nawet na starszych komputerach. Program jest również dostępny w wielu językach i posiada darmową licencję. Link do pobrania programu można znaleźć na stronie producenta.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.