CCEnhancer – Program rozszerzający funkcjonalność CCleanera

CCEnhancer to bezpłatne narzędzie, które dodaje do CCleanera wsparcie dla kilkuset nowych aplikacji, dzięki czemu program ten staje się jeszcze bardziej wszechstronny i użyteczny. CCleaner jest popularnym programem służącym do oczyszczania dysku i usuwania niepotrzebnych plików z systemu. Jednak CCEnhancer umożliwia dalszą personalizację i dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki dodaniu wsparcia dla większej liczby aplikacji.

Po uruchomieniu CCEnhancera, wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz najnowsze” aby program automatycznie odszukał i dodał do ustawień CCleanera obsługę większej ilości oprogramowania. W każdej chwili można przywrócić domyślne ustawienia. CCEnhancer obsługuje również wersje przenośne CCleanera, ale w takim przypadku należy ręcznie wskazać folder główny programu.

CCEnhancer – Wymagania sprzętowe programu

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu CCEnhancer na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32-bitowa i 64-bitowa wersja)
Wersja CCEnhancer v4.5.6
Karta graficzna Brak wymagań specjalnych
Procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM 1 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku 50 MB lub więcej
Producent SingularLabs
Język Wielojęzykowy (w tym język polski)
Licencja Freeware (bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego)
Link do pobrania programu https://singularlabs.com/software/ccenhancer/ (oficjalna strona producenta)

CCEnhancer jest lekkim programem, który działa sprawnie na większości komputerów. Wymagania techniczne nie są szczególnie wymagające, więc większość użytkowników powinna móc korzystać z programu bez problemu. Program jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim, co ułatwia korzystanie z niego dla osób, które nie posługują się językiem angielskim. CCEnhancer jest również bezpłatny, co jest dużym plusem dla wielu użytkowników.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.