Avant Browser – Niewielka przeglądarka internetowa z blokowaniem reklam i funkcjami pobierania

Avant Browser to popularna przeglądarka internetowa, która korzysta z silników renderowania Internet Explorera, Firefoksa lub Google Chrome (tylko w edycji Ultimate). Program jest idealny dla osób posiadających słabsze komputery lub laptopy, ponieważ zużywa niewielką ilość zasobów systemowych i działa płynnie nawet na urządzeniach z niską ilością pamięci RAM lub słabym procesorem.

Przeglądarka Avant Browser umożliwia przeglądanie wielu stron internetowych w jednym oknie, a także blokowanie irytujących reklam i wyskakujących okienek popup. Aplikacja obsługuje również gesty myszy, posiada menadżer pobierania plików, który jednocześnie przyspiesza ich pobieranie oraz narzędzie umożliwiające pobieranie filmów ze stron internetowych.

Ważną cechą przeglądarki Avant Browser jest możliwość eksportowania ustawień, ulubionych stron oraz listy kanałów RSS na serwer, dzięki czemu użytkownik może uzyskać do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do sieci. Oczywiście wymaga to wcześniejszej rejestracji.

Korzystanie z przeglądarki Avant Browser jest proste i intuicyjne, a jej liczne funkcje umożliwiają wygodne przeglądanie stron internetowych oraz pobieranie plików bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi.

Wymagania techniczne dla Avant Browser na system Windows

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Avant Browser na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10
Wersja Najnowsza wersja Avant Browser
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX
Procesor Procesor z częstotliwością 500 MHz lub wyższą
Pamięć RAM 256 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 100 MB lub więcej
Producent Avant Force
Język Wielojęzyczny, w tym polski
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.avantbrowser.com/download.aspx

Przeglądarka Avant Browser jest kompatybilna z systemem Windows XP, Vista, 7, 8 i 10. Aby korzystać z programu, należy mieć zainstalowaną najnowszą wersję. Do poprawnego działania przeglądarki konieczna jest karta graficzna zgodna z DirectX oraz procesor z częstotliwością 500 MHz lub wyższą.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.