AOMEI Backupper Standard – Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych

AOMEI Backupper Standard to darmowa wersja narzędzia do tworzenia kopii zapasowych plików i folderów, tworzenia kopii zapasowej systemu operacyjnego albo wybranej partycji lub całego dysku twardego. Dzięki temu programowi, użytkownik może łatwo i szybko zapisać ważne pliki i dokumenty, w przypadku awarii systemu lub uszkodzenia dysku twardego.

Program oferuje funkcję kompresji i dzielenia na mniejsze części tworzonych obrazów, co pozwala na oszczędność miejsca na dysku twardym. Dodatkowo, aplikacja umożliwia tworzenie bootowalnych płyt CD/DVD (pamięci USB), dzięki czemu użytkownik może uruchomić system z kopii zapasowej w przypadku awarii.

AOMEI Backupper Standard zawiera również funkcję sprawdzania integralności obrazu oraz przeglądania jego zawartości. W ten sposób, użytkownik może upewnić się, że kopie zapasowe są w pełni funkcjonalne i zawierają wszystkie ważne pliki.

AOMEI Backupper Standard – Wymagania sprzętowe programu

Poniżej znajduje się tabela z wymaganiami technicznymi dla programu AOMEI Backupper Standard na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (wszystkie edycje, 32-bitowe i 64-bitowe)
Wersja AOMEI Backupper Standard
Karta graficzna Karta graficzna z rozdzielczością ekranu 800×600 lub wyższą
Procesor Procesor Intel Pentium lub zgodny, z częstotliwością 500 MHz lub szybszy
Pamięć RAM 256 MB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Producent AOMEI Technology
Język Dostępny w wielu językach, w tym: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, japoński, chiński (uproszczony i tradycyjny)
Licencja Darmowa
Link do pobrania https://www.aomeitech.com/download.html

Podsumowując, AOMEI Backupper Standard to łatwy w obsłudze program do tworzenia kopii zapasowych, który oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak kompresja i dzielenie na mniejsze części tworzonych obrazów czy tworzenie bootowalnych płyt CD/DVD. Program ten działa na wielu systemach Windows i jest dostępny w wielu językach.

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.