ALLPlayer – Wszechstronny odtwarzacz filmów z wbudowanymi kodekami i funkcjami

ALLPlayer to znakomity program do odtwarzania filmów, który wyróżnia się swoją wszechstronnością i niezawodnością. Zawiera wbudowane kodeki, dzięki czemu jest w stanie obsługiwać większość popularnych formatów plików wideo i audio. Możliwe jest odtwarzanie filmów w formatach DivX, XviD, MP3, AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE, a także standardów 4K, UltraHD czy WebM. ALLPlayer pozwala również na odtwarzanie filmów z DVD, płyt audio, a także plików spakowanych i z sieci BitTorrent.

Program jest wyposażony w wiele funkcji, które uczynią korzystanie z niego jeszcze bardziej przyjemnym i efektywnym. ALLPlayer automatycznie pobiera napisy do filmów z popularnych serwisów takich jak Napisy24, Napiprojekt i Opensubtitles.org. Możliwe jest także robienie zrzutów ekranu z filmu przy pomocy klawisza F12, wznawianie odtwarzania filmu od momentu, w którym został przerwany, automatyczne zamykanie systemu po zakończeniu filmu, a także opcje do zmiany kontrastu, jasności i nasycenia obrazu. ALLPlayer obsługuje również Dolby Surround, DTS, 3D Audio oraz SPDIF, a także posiada wbudowany equalizer, co pozwala na dostosowanie dźwięku do indywidualnych preferencji użytkownika.

Najnowsze wersje programu umożliwiają również odtwarzanie filmów z serwisu YouTube oraz słuchanie ulubionych stacji radiowych, takich jak RMF FM, Radio Zet, i innych. ALLPlayer można również sterować za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji ALLPlayer Pilot, która jest dostępna w sklepie Google Play.

ALLPlayer – Wymagania sprzętowe programu dla systemu Windows

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu ALLPlayer na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7/8/10
Wersja ALLPlayer 8.8
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c lub nowszą
Procesor Intel Pentium 4 lub nowszy
Pamięć RAM 1 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku twardym Co najmniej 200 MB
Producent ALLPlayer Group Ltd.
Język Polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, portugalski i inne.
Licencja Freeware
Link do pobrania https://www.allplayer.org/pl/
Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.