Multi Milionerek – Gra oparta na teleturnieju Milionerzy

Multi Milionerek to gra oparta na znanym na całym świecie teleturnieju Milionerzy. W tej grze gracz odpowiada na serię pytań, a za każdą poprawną odpowiedź zdobywa coraz większą ilość gotówki. W Multi Milionerek dostępne są dwie wersje zabawy – starsza i nowsza, z różnymi ilościami pytań i kwotami gwarantowanymi. W starszej wersji gracz musi odpowiedzieć poprawnie na 5, 10 lub 15 pytań, aby zdobyć kolejno 1000 zł, 32000 zł lub główną nagrodę – 1000000 zł. W nowszej wersji gracz odpowiada na 12 pytań, a kwoty gwarantowane uzyskać można po udzieleniu odpowiedzi na 2 lub 7 pytań.

Multi Milionerek oferuje również trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności, które mogą pomóc graczowi w przypadku trudnego pytania. Ponadto, gra zawiera wygodny edytor pytań, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne zestawy pytań i dzielić się nimi z innymi.

Multi Milionerek – Wymagania sprzętowe programu

Jeśli chcesz zagrać w Multi Milionerek na swoim komputerze, musisz upewnić się, że spełnia on poniższe wymagania sprzętowe.

Tabela z wymaganiami technicznymi dla programu Multi Milionerek na system Windows:

Wymaganie Opis
System operacyjny Windows 7 lub nowszy
Wersja Multi Milionerek
Karta graficzna karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub nowszym i 128 MB pamięci VRAM
Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64 lub nowszy
Pamięć RAM 512 MB RAM
Wolne miejsce na dysku twardym 100 MB
Producent Brak danych
Język Polski
Licencja Płatna
Link do pobrania Brak danych

Wymagania te są dość standardowe i powinny działać na większości nowoczesnych komputerów. Możesz także sprawdzić wymagania sprzętowe Multi Milionerek na stronie producenta lub dystrybutora gry. Bądź gotowy na przyjemną grę, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę i zdobyć milion!

Następny Post

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.